2018 Playoff Brackets  (#) indicates seed 
HS Boys Minor Boys
4-Team Elefante (1) 43 - Celtics (1)
3/9 - WWMS - 7:30 4-Team Elefante (1) 45 - Champs (8) 3/15 - JAMS - 6:15 43 - Celtics (1)
13-Team Parikh (16)   3/10 - TJMS - 9:15 49 - Rockets (9)  
3/13 - WWMS - 8:45 4-Team Elefante (1) 49 - Rockets (9) 3/22 - HHMS - 7:30 43 - Celtics (1)
2-Team Luyando (8)     48 - Lakers (4)    
3/9 - WWMS - 8:45 12-Team Xing (9)   3/15 - JAMS - 7:30 50 - Ballers (5)  
12-Team Xing (9)   50 - Ballers (5)  
3/23 - WWMS - 7:30 10-Team Sciascia (4) 3/28 - TJMS 43 - Celtics (1)
10-Team Sciascia (4)     42 - Warriors (3) 7:30pm CHAMPION
3/12 - WWMS - 8:45 10-Team Sciascia (4)     3/15 - HHMS - 6:15 42 - Warriors (3)  
6-Team Edala (13)       46 - Nets (6)    
3/14 - WWMS - 8:45 10-Team Sciascia (4)   3/22 - JAMS - 6:15 44 - Bulls (2)
3-Team Mayuk (5)     44 - Bulls (2)  
3/12 - WWMS - 7:30 3-Team Mayuk (5)   47 - Cavs (7) 3/15 - HHMS - 7:30 44 - Bulls (2)
11-Team Mannam (12) 3/28 - WWMS - 8:45 10-Team Sciascia (4) 3/10 - TJMS - 10:30 47 - Cavs (7)
  CHAMPION 41 - Knicks (10)
15-Team Tamboly (6)  
3/7 -  JAMS - 7:30 15-Team Tamboly (6)   Rookie Boys 
14-Team Buglioli (11)     77-Team Kostis (1)
3/14 - WWMS - 7:30 1-Team Chacko (3)   79-Team Buss (8) 3/17 - HHMS - 11:45 77-Team Kostis (1)
1-Team Chacko (3)       3/14 - TJMS - 6:15 76-Team Riebling (9)  
3/10 - WWMS - 2:15 1-Team Chacko (3)     76-Team Riebling (9) 3/22 - JAMS - 7:30 77-Team Kostis (1)
7-Team Phillips (14)     75-Team Martinez (4)    
3/23 - WWMS - 8:45 8-Team Nigro (2) 3/17 - HHMS - 9:15 75-Team Martinez (4)  
9-Team Duff (7)   72-Team Casey (5)  
3/6 - WWMS - 8:45 9-Team Duff (7)   3/28 - TJMS 77-Team Kostis (1)
5-Team Alam (10)     74-Team Thor (3) 6:15pm CHAMPION
3/13 - WWMS - 7:30 8-Team Nigro (2) 3/17 - HHMS - 10:30 74-Team Thor (3)  
8-Team Nigro (2)   80-Team McPartlan (6)    
3/6 - WWMS - 7:30 8-Team Nigro (2) 3/22 - HHMS - 6:15 73-Team Perez (2)
16-Team Sahito (15) 73-Team Perez (2)  
78-Team Cavanaugh (7) 3/17 - HHMS - 1:00 73-Team Perez (2)
Major Boys 3/14 - TJMS - 7:30 78-Team Cavanaugh (7)
31-Team Gresh (1) 71-Team Hunt (10)
3/10 - WWMS - 9:15 31-Team Gresh (1)
28-Team Pridady (16)  
3/15 - TJMS - 6:15 31-Team Gresh (1)
29-Team Popat (8)     Major Girls
3/10 - WWMS - 10:30 29-Team Popat (8)   64-Team Orozco (1)
33-Team Buglioli (9)   3/20 - HHMS - 7:30 63-Team McNulla (4)
3/26 - WWMS - 7:30 31-Team Gresh (1) 63-Team McNulla (4)  
35-Team Mistretta (4)     3/23 - HHMS - 8:45 61-Team Valendo (3)
3/10 - WWMS - 1:00 34-Team Samaroo (13)     61-Team Valendo (3)   CHAMPION
34-Team Samaroo (13)       3/17 - TJMS - 8:00  61-Team Valendo (3)
3/15 - WWMS - 7:30 34-Team Samaroo (13)   62-Team Abdelaal (2)
32-Team Lewis (5)    
3/10 - WWMS - 2:15 26-Team Lerea (12)   Minor Girls
26-Team Lerea (12) 3/28 - WWMS - 7:30 31-Team Gresh (1) 68-Team Smart (1)
  CHAMPION 3/17 - TJMS - 1:00 68-Team Smart (1)
30-Team Pulipaka (6)   69-Team McNulla (4)  
3/10 - WWMS - 11:45 30-Team Pulipaka (6)   3/23 - HHMS - 7:30 68-Team Smart (1)
23-Team Martins (11)     67-Team Orozco (3)   CHAMPION
3/17 - HHMS - 2:15 27-Team Linzey (14)   3/20 - HHMS - 6:15 66-Team Waga (2)
24-Team Riddick (3)       66-Team Waga (2)
3/10 - TJMS - 11:45 27-Team Linzey (14)    
27-Team Linzey (14)     Rookie Girls
3/26 - WWMS - 6:15 27-Team Linzey (14) 82-Team Rusche (1)
22-Team Tomasula (7)   3/17 - HHMS - 8:00 82-Team Rusche (1)
3/10 - TJMS - 1:00 22-Team Tomasula (7)   84-Team Drost (4)  
21-Team Egan (10)     3/23 - HHMS - 6:15 82-Team Rusche (1)
3/15 - WWMS - 7:30 22-Team Tomasula (7) 83-Team Valendo (3)   CHAMPION
36-Team Charles (2)   3/17 - TJMS - 9:15 83-Team Valendo (3)
3/13 - WWMS - 6:15 36-Team Charles (2) 81-Team Waghmare (2)
25-Team Figueroa (15)